Przejdź do głównej zawartości

Opinie

By ułatwić Państwu podjęcie decyzji, cy warto u nas kupić miód, czy nie, postanowiłam utworzyć stronę na której będę umieszczała opinie, komentarze, maile, które przyszły do nas od Państwa a które nas ucieszyły, wzruszyły itp. Zawsze miło czyta się takie rzeczy i motywują nas one do tego, by nie przestawać rozwijać się, tworzyć, marzyć i wierzyć, że zawsze już tak będzie. 😀
Dziękujemy bardzo 💗😋

By stosować się do zaleceń RODO usuwam w screenach wszelkie pełne dane osobowe klientów- zostawiam ewentualnie tylko imię. Odnośnie niektórych opinii nie mogę nie dodać komentarza, ponieważ czy na stronie facebookowej czy tutaj, mimo, że wszędzie piszę kto administruje i kto wstawia wpisy to praktycznie za każdym razem ludzie pisali do mnie lub o mnie per "pan"- w wiadomości prywatnej, czy właśnie w niektórych opiniach. Teraz już się tak nie zdarza, ale na początku za każdym razem.

A tego bloga nigdy nie prowadził Robert ani nawet chyba tu niestety nie zagląda, chociaż zasugerował prowadzenie go... a na facebooka tym bardziej nie zagląda. 😂 On najwięcej uwagi poświęca pszczołom.. troszczy się o nie, zapewnia komfort w rozwoju, by rodziny były silne i przyniosły dużo miodu, oraz przetrwały spokojnie zimę.
Pasieka się powiększa, klientów przybywa i podjęliśmy decyzję o wspólnym prowadzeniu pasieki, ponieważ Robert nie dałby już rady sam jednocześnie troszczyć się o pszczoły i zajmować sprzedażą itp.
Więc podjęłam się pracy podczas miodobrania, pomocy przy pakowaniu przy sprzedaży wysyłkowej oraz promocji w internecie, m.in dodawanie ogłoszeń, prowadzenia sklepu na Allegro, projektowania nowych etykiet, nowych smaków ziołomiodów. Na tym na pewno nie poprzestanę i można się spodziewać, że co roku będzie u nas coś nowego. 😊 Zajmuję się tym wszystkim od czerwca 2017 roku.
Pozdrawiam serdecznie!
Aneta

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Miód z życzeniami na etykiecie na Dzień Babci i Dziadka

W naszym Sklepie dostępny jest od dzisiaj zestaw ze specjalną etykietą na  Dzień Babci i Dziadka w cenie 57 z ł za 2,4 kg miodu ( 2 x 1,2 kg) W zestawie są dwa smaki miodów z unikalnymi życzeniami, mojego autorstwa : Miód Faceliowy -  posiada również niezwykle cenne właściwości zdrowotne. Między innymi poprawia naturalną odporność organizmu, działa bakteriobójczo, obniża ciśnienie. Również świetnie sprawdza się przy problemach gastrycznych czy zatruciach pokarmowych- między innymi obniża szkodliwe działanie alkoholu, nikotyny, kawy. Skuteczny przy przeziębieniach, pomocny przy problemach z odkrztuszaniem, dzięki czemu łagodzi kaszel nawet przy astmie oskrzelowej. Życzenia na etykiecie  dla Babci: Życzę Ci Najsłodsza Babciu na świecie, zdrówka, oraz Dziadka silnego i jego miodzio miłości jak najdłuużej. Kocham Cię! Miód Wielokwiatowy (gryka, nawłoć, gorczyca)-  dobry przy dolegliwościach układu pokarmowego, czy zaburzeniach trawienia. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwzakrz

Miód jesienny

Właśnie jesteśmy w trakcie ostatniego miodobrania w tym sezonie, miodu jesiennego. Miód ten w składzie ma głównie nawłoć i grykę a poza tym, niewielkie domieszki kwitnących w sierpniu i pierwszej połowie września, ziół. Miód Nawłociowo-Gryczany  działa przeciwzapalnie, przeciwzakrzepowo, wzmacnia serce, pomocny jest także w zaburzeniach trawienia, leczeniu niedokrwistości oraz przy powrocie do zdrowia po przebytych ciężkich chorobach. Poniżej kilka zdjęć pięknie pachnącej kwitnącej nawłoci.

Dostępne są już w sprzedaży Ziołomiody i ... moja pierwsza piesza pielgrzymka do Częstochowy :)

Od kilku dni mamy dostępne w sprzedaży następujące Ziołomiody : Mniszkowy, Lawendowy, Sosnowy, Porzeczkowy, Melisowy a od dziś w sprzedaży jest jeszcze ziołomiód  Pokrzywowy . Ceny poza Allegro, wszystkich naszych miodów, są w zakładce Cennik . Na ten rok więcej ziołomiodów nie będzie, ewentualnie mamy w sprzedaży miód wielokwiatowy z Aronią, a planujemy jeszcze z przecierem z Dzikiej Róży i sokiem z Czarnego Bzu (owoce). Nasza aktualna oferta dostępna jest zawsze oczywiście na Allegro    i postaram się ją jeszcze na bieżąco uaktualniać w zakładce Cennik.  Metoda pozyskania ziołomiodów : Do poszczególnych uli dostarczony został silny wywar z danego zioła, które pszczoły przerobiły na miód. Zioła zbierane były z mojego, przydomowego ogródka lub pobliża lasu, które to znajdują się daleko od często uczęszczanych dróg. Miód bezpośrednio po miodobraniu rozlewamy do słoików dzięki czemu zachowuje jak najwięcej aromatu. Ziołomiód Lawendowy - ma działanie uspokajające i wspomagaj