Przejdź do głównej zawartości

Opinie

By ułatwić Państwu podjęcie decyzji, cy warto u nas kupić miód, czy nie, postanowiłam utworzyć stronę na której będę umieszczała opinie, komentarze, maile, które przyszły do nas od Państwa a które nas ucieszyły, wzruszyły itp. Zawsze miło czyta się takie rzeczy i motywują nas one do tego, by nie przestawać rozwijać się, tworzyć, marzyć i wierzyć, że zawsze już tak będzie. 😀
Dziękujemy bardzo 💗😋

By stosować się do zaleceń RODO usuwam w screenach wszelkie pełne dane osobowe klientów- zostawiam ewentualnie tylko imię. Odnośnie niektórych opinii nie mogę nie dodać komentarza, ponieważ czy na stronie facebookowej czy tutaj, mimo, że wszędzie piszę kto administruje i kto wstawia wpisy to praktycznie za każdym razem ludzie pisali do mnie lub o mnie per "pan"- w wiadomości prywatnej, czy właśnie w niektórych opiniach. Teraz już się tak nie zdarza, ale na początku za każdym razem.

A tego bloga nigdy nie prowadził Robert ani nawet chyba tu niestety nie zagląda, chociaż zasugerował prowadzenie go... a na facebooka tym bardziej nie zagląda. 😂 On najwięcej uwagi poświęca pszczołom.. troszczy się o nie, zapewnia komfort w rozwoju, by rodziny były silne i przyniosły dużo miodu, oraz przetrwały spokojnie zimę.
Pasieka się powiększa, klientów przybywa i podjęliśmy decyzję o wspólnym prowadzeniu pasieki, ponieważ Robert nie dałby już rady sam jednocześnie troszczyć się o pszczoły i zajmować sprzedażą itp.
Więc podjęłam się pracy podczas miodobrania, pomocy przy pakowaniu przy sprzedaży wysyłkowej oraz promocji w internecie, m.in dodawanie ogłoszeń, prowadzenia sklepu na Allegro, projektowania nowych etykiet, nowych smaków ziołomiodów. Na tym na pewno nie poprzestanę i można się spodziewać, że co roku będzie u nas coś nowego. 😊 Zajmuję się tym wszystkim od czerwca 2017 roku.
Pozdrawiam serdecznie!
Aneta

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Miód jesienny

Właśnie jesteśmy w trakcie ostatniego miodobrania w tym sezonie, miodu jesiennego. Miód ten w składzie ma głównie nawłoć i grykę a poza tym, niewielkie domieszki kwitnących w sierpniu i pierwszej połowie września, ziół.

Miód Nawłociowo-Gryczany działa przeciwzapalnie, przeciwzakrzepowo, wzmacnia serce, pomocny jest także w zaburzeniach trawienia, leczeniu niedokrwistości oraz przy powrocie do zdrowia po przebytych ciężkich chorobach.


Poniżej kilka zdjęć pięknie pachnącej kwitnącej nawłoci.Ogólny post informacyjny- zbiory 2020, zdjęcia, filmy itp. :)

Nowy sezon 2020 właśnie dzisiaj rozpoczęty! Dzisiaj wirowaliśmy pierwsze miody wielokwiatowe. Ceny pozostają bez zmian: 25 zł 1 kg 30 zł 1,2 kg Poniżej, dla przypomnienia kilka linków gdzie też jesteśmy: Link do sklepu internetowego: pasiekawuroczysku Portale społecznościowe: Facebook Instagram Jestem też od tygodnia na Tik Toku- jako adaanetta  😁 I dodam tutaj kilka filmików powstałych tamże. Niezły ubaw mamy, polecam każdemu, zwłaszcza w obecnym czasie, bo przecież Śmiech i Miód to zdrowie 😂🍯💓
Dostępne aktualnie miodki
Zdjęcia pasieki zrobiłam wczoraj

Kilka wybranych moich krótkich filmów z Tik Toka 😁Dostępne są już w sprzedaży Ziołomiody i ... moja pierwsza piesza pielgrzymka do Częstochowy :)

Od kilku dni mamy dostępne w sprzedaży następujące Ziołomiody:

Mniszkowy, Lawendowy, Sosnowy, Porzeczkowy, Melisowy a od dziś w sprzedaży jest jeszcze ziołomiód Pokrzywowy. Ceny poza Allegro, wszystkich naszych miodów, są w zakładce Cennik.

Na ten rok więcej ziołomiodów nie będzie, ewentualnie mamy w sprzedaży miód wielokwiatowy z Aronią, a planujemy jeszcze z przecierem z Dzikiej Róży i sokiem z Czarnego Bzu (owoce). Nasza aktualna oferta dostępna jest zawsze oczywiście naAllegro i postaram się ją jeszcze na bieżąco uaktualniać w zakładce Cennik. 

Metoda pozyskania ziołomiodów:
Do poszczególnych uli dostarczony został silny wywar z danego zioła, które pszczoły przerobiły na miód. Zioła zbierane były z mojego, przydomowego ogródka lub pobliża lasu, które to znajdują się daleko od często uczęszczanych dróg.

Miód bezpośrednio po miodobraniu rozlewamy do słoików dzięki czemu zachowuje jak najwięcej aromatu.


Ziołomiód Lawendowy- ma działanie uspokajające i wspomagające układ nerwowy, pobudza…